У Кам'янець-Подільську збудують завод з виробництва солом’яної гранули

У 2015 році у Кам'янець-Подільському (Хмельницька область) планують збудувати завод з виробництва солом’яної гранули потужністю 50 тисяч тонн в рік.

Підприємство з випуску біопалива буде зведено ТОВ "Універсальна девелоперська група"(Київ) в рамках проекту переведення комунальної сфери міста на альтернативне паливо. 

На перших порах сировину для виробництва солом’яних гранул компанія планує купувати у фермерських господарств та агрохолдингів області, а згодом - має намір вирощувати власну багаторічну трав'янисту культуру родини злакових – міскантус. Перша плантація гігантської трави площею у 500 га буде закладена у 2015 році, друга, площею у 2 тис. га - у 2016 році. Перший урожай ТОВ "Універсальна девелоперська група" розраховує зібрати у 2017 році.

Цьогоріч компанія також має намір почати виробництво твердопаливних котлів для забезпечення комунальних котелень новим енергоефективним обладнанням протягом 2015-2017 рр. 

Підписані між інвестором і мерією райцентру, Хмельницькою ОДА угоди передбачають виробництво і реалізацію 200 тис. Гкал теплової енергії на першому етапі і можливість нарощувати  її обсяги до 1 млн. Гкал в межах Хмельниччини. На додачу проект, який звільнить комунальну сферу Кам’янця від газової залежності, створить щонайменше 200 нових робочих місць.

Нагадаємо, що наразі Кам'янець-Подільський експлуатує сім твердопаливних котлів.  Зокрема, котел потужністю 1,25 МВт , встановлений на вул. Вокзальна, 83, обслуговує житловий мікрорайон; два твердопаливних котли сумарною потужністю 0,8 МВт, встановлені за адресою вул. Франка, 30, гріють міську поліклініку № 1 та центр реабілітації "Довголіття"; ще два твердопаливних котли сумарною потужністю 1,4 МВт на вул. Пушкінській, 29 забезпечують теплом міську поліклініку № 1, міську лікарню та медичне училище; і  - нарешті останні два твердопаливних котли сумарною потужністю 2 МВт на вул. Матросова, 17 обігрівають міську поліклініку № 1 та районну лікарню.

Згідно з даними, сьогодні для опалення  Кам’янця виробляється 218 тис. Гкал теплової енергії, для чого спалюється 30,3 млн. куб. м природного газу. 

По темі: Кам'янець-Подільський зменшить споживання газу на 80%

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка