У Кам’янець-Подільському котельні перводять з газу на ріпак

У Камянець-Подільському (Хмельницька область) дві газові котельні переобладнають під використання солом’яних пелетів з ріпаку. 

Нові твердопаливні пальники, які будуть встановлені у котельнях по вулиці Молодіжній та вулиці Вокзальній - селища колишнього понтонного полку та цементного заводу, успішно пройшли випробування 12 січня. За словами спеціалістів комунального підприємства "Міськтепловоденергія", нові пальники, які можуть працювати на солом’яних пелетах з української пшениці, сої та ріпаку, горять не гірше, ніж газові. 

У Кам’янці планують використовувати солом’яні пелети, виготовлені з ріпаку. З трьох видів згаданих солом’яних гранул саме ріпакові, за словами фахівців, забезпечують найбільшу тепловіддачу в процесі згорання. Завдяки автоматичному режиму роботи модернізовані котельні не тільки більш ефективно використовуватимуть паливо, а й надаватимуть якісніші послуги споживачам, запевняють комунальники. 

Твердопаливне обладнання, закуплене комунальним підприємством "Міськтепловоденергія" на цей раз у Польщі, невдовзі планують виготовляти і у Кам'янці-Подільському.

3.jpg

На додачу, у Кам’янці йде до завершення будівництво двох котелень, які будуть працювати виключно на солом’яних пелетах, та забезпечувати теплом міську та районну лікарні, а також центр "Довголіття". Біля останнього на цьому тижні встановили невелику модульну котельню. 

Нагадаємо, що у місті з 5 грудня 2014 року вже працює пілотна – перша в Україні - котельня на солом'яних пелетах, яка нині обігріває водолікарню, лікарню, поліклініку та медичне училище.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: