У Калуші ініціативні мешканці багатоповерхівки організували «закритий» пункт роздільного збору сміття

Співвласники багатоквартирного будинку у Калуші організували «закритий» пункт роздільного збору відходів.

Ініціаторами свідомого поводження зі сміттям стали Тетяна Лагоцька та Роман Сербінський з ОСББ Незалежність К, передає Типовий Франківськ

Пункт збору придатних для повторної переробки відходів облаштували в одному з підсобних приміщень, а доступ до нього обмежили, виготовивши магнітні ключі лише для двадцяти двох власників квартир сьомого під'їзду (майже 70%), які підтримали сміттєсортувальну ініціативу.


31 жовтня після трьох тижнів роботи пункту організатори здали першу партію вторинної сировини і заробили 291 гривню 47 копійок. Отримані кошти акумулювали на ремонтні роботи у під'їзді.

"Запропонована ідея знаходить повне розуміння і підтримку мешканців, - йдеться на сторінці "ОСББ Незалежність К". – Маємо на меті розрахувати, скільки можна отримати грошей за зібране сміття на одну людину, а також наскільки можна зменшити норми утворення твердих побутових відходів по будинках завдяки сортуванню та відповідно зменшити плату за вивіз ТПВ на полігон».

Незабаром проект з роздільного збору сміття «закритого» типу мають намір впровадити у всіх будинках ОСББ Незалежність К.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка