У Каліфорнії покупці електромобілів BMW i3 можуть отримати знижку $20,500

До 31 травня цього року клієнти американської енергетичної корпорації Pacific Gas and Electric (PG&E) у Каліфорнії можуть отримати $10 тисяч на покупку нового електромобіля BMW i3 (2017-2018 років), а також $7500 федерального податкового кредиту, $2500 кредиту від штату та ще $500 одноразової виплати. Загальна сума знижки може сягати $20,500, в той час як вартість BMW i3 стартує з $44,5 тисяч.

Як пише Еlectrek, BMW i3 є відмінним варіантом для покупки. Остаточна ціна електрокара $ 24,000 після податкових пільг є досить розумною. Пропозиція є однією з існуючих державних та федеральних знижок, доступних клієнтам у Каліфорнії, щоб допомогти підтримати амбіційну державну мету – 5 мільйонів екологічних автомобілів на дорогах до 2030 року.

Окрім знижок, клієнти BMW i3 отримують право брати участь у програмі BMW ChargeNow, яка пропонує 24 місяці безкоштовної зарядки на станціях EVgo.

«Сьогодні 40% викидів парникових газів у державі мають транспортне походження. Електромобілі сприяють скороченню викидів. Ми робимо електромобілі доступнішими, аби допомогти водіям зменшити вплив на навколишнє середовище, підтримуючи майбутнє держави в галузі чистої енергетики, – сказав старший віце-президент зі стратегії корпорації PG&E».


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка