У Каліфорнії кафе відмовляються від одноразових стаканчиків

У Каліфорнії кафе відмовляються від одноразових стаканчиків і пропонують каву у скляному посуді.

Як зазначає власник такого закладу у Окленді Кедар Корде, нововведення покликане припинити забруднення місцевого озера, передає ntdtv.

«Не можу допустити, щоб ці стаканчики використовували три хвилини, а потім моя дочка знаходила біля озера, - каже власник кафе Кедар Корде. - Тепер клієнти або приносять свої склянки, або купують їх на місці по 50 центів за штуку, якщо хочуть кави на винос».

Подібні ініціативи вводять у багатьох закладах Сан-Франциско і Області затоки.

А в Берклі з січня 2020 року міська рада ввела податок на одноразові стаканчики: 25 центів за штуку. Крім того, ресторани міста зобов'язали видавати їжу на винос у тарі, яка розкладеться до середини 2020 року. У закладах громадського харчування весь посуд повинен бути багаторазовим. Що стосується кафе, то вони можуть видавати відвідувачам кришечки і пластикові палички для розмішування лише у тому випадку, якщо попросить клієнт.

    «Найдорожча частина мого напою – це сама чашечка, а не напій, який всередині», - каже Нік Харві.

Мережа кав'ярень Blue Bottle з Окленда також планує запустити пілотну програму з поступової відмови від одноразових стаканчиків. Для цього будуть по черзі вибирати по одному кафе і повністю переводити на багаторазовий посуд. Поки мережа щорічно використовує близько 12 мільйонів стаканчиків.

«Сміття і відходи – це велика проблема, - каже Трейсі Шрот відвідувачка кафе. - Рада, що моє улюблене кафе взяло на себе провідну роль».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка