У Каліфорнії будують енергонезалежні житлові будинки з надрукованих блоків

У курортному місті Ранчо-Міраж, штат Каліфорнія(США) будують житлові будинки з надрукованих на 3D-принтері блоків і з сонячними панелями на даху.

Новий район з прицілом на енергетичну незалежність зводить компанія Mighty Buildings, передає hightech.plus

Дахи всіх 15 будинків, зведених на двох гектарах землі, будуть покриті сонячними панелями.

Кожен будинок матиме три спальні, дві ванни і басейн на задньому дворі. Сонячні панелі на плоских дахах можуть бути, за бажанням власників, доповнені домашніми батареями Tesla Powerwall і точками зарядки для електромобілів. Також доступні конфігурації з додатковим будиночком на території, ще з двома спальнями і однією ванною.

Mighty Buildings друкує будинки не на місці, а на фабриці в Окланді. Панелі зі сталевими рамами і ізоляційними матеріалами, що захищають від шуму, вологи і вогню, а також із зовнішньою обробкою, замінюють до восьми шарів звичайних будівельних матеріалів і дозволяють на 99% скоротити відходи виробництва. Збірка панелей також економить час робітників на 95%.

"Це буде перше реальне втілення нашого бачення майбутнього будівництва - можливість швидко побудувати доступне, стійке житло і поліпшити сусідні спільноти позитивною динамікою», — заявив Олексій Дубов, співзасновник компанії.

Після закінчення земельних робіт Mighty Buildings приступила до будівництва будинків і відкрила їх продаж. Ціни починаються від $595 000 за базову модель, тоді як за два будинки на ділянці доведеться викласти $950 000.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка