У Каліфорнії будують 70-мегаватну систему накопичення електроенергії на території вітропарку

У Каліфорнії на території вітроелектростанції будують систему накопичення потужністю 70 МВт.

Проект покликаний допомогти штату перейти на 100% відновлювану енергію і досягти 0% вуглецевих викидів до 2045 року реалізує фінська компанії Waertsilae, передає reform.energy

Накопичувачі встановлять безпосередньо біля вітрових турбін на діючій вітроелектростанції системного оператора CAISO (California Independent System Operator). У новому проекті встановлюються батареї з новою літій-залізо-фосфатною технологією, які акумулюватимуть електроенергію згенеровану вітряками.

Проект містить контейнерне рішення GridSolv і вдосконалене програмне забезпечення для управління енергією Gems компанії Waertsilae.

«Наукові досягнення у хімії відкрили нові можливості і створили кращий на сьогодні джерело живлення для пристроїв зі значним енергоспоживанням, використання літій-залізо-фосфатної технології робить акумулятори надійними і безпечними, - зазначають у компанії. – Маючи високу хімічну стійкість, такі батареї залишається холодними при більш високих температурах, не загораються і не вибухають від надмірної зарядки, тримають заряд протягом значного періоду часу і забезпечують стабільний струм і легко піддаються утилізації, і при дотриманні технології підприємствами, які цим займаються, абсолютно нетоксичні».

Проект покликаний інтегрувати надлишкову енергію, вироблену вітровою електростанцією; максимізувати прибутковість і повернення інвестицій за рахунок оптимізації потоку енергії, участі у ринку допоміжних послуг, купівлі електроенергії на ринку, коли вона дешевше, і продажу, коли ціна зростає.

Виконання цих завдань стає можливим завдяки програмному забезпеченню GEMS, яке управляє ефективним накопиченням і зберіганням електроенергії і з'єднує майданчик з енергоринком Каліфорнії, підсумували у компанії.

"Системи накопичення відіграватимуть важливу роль в енергосистемі Каліфорнії, яка поставила за мету перейти на 100% відновлюваної енергії і досягти 0% вуглецевих викидів до 2045 року, - зазначають фахівці. - Цей штат є одним з лідерів Північної Америки в енергетичній трансформації".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: