У Хорватії запрацювала найбільша в країні дахова СЕС за $1,6 млн

У Загребі (Хорватія) запустили в експлуатацію сонячну електростанцію встановлену на даху виробничих приміщень фармацевтичної компанії Dechra Pharmaceuticals.

СЕС складається з 5 543 фотоелектричних панелей, передає cable

Проект вартістю $1,6 млн був частково просубсидійований фондами ЄС.

Будівництво СЕС тривало сім місяців і повністю завершилося у червні поточного року.

До цього часу підприємства, що належить компанії General – дочірній компанії Dechra, отримувало електроенергію із загальної мережі.

Очікується, що найбільша в країні дахова СЕС вироблятиме близько 1 545 МВт-год у рік і покриватиме майже третину електроенергії, яку споживаної підприємство. Надлишки електроенергії скидатимуться у загальну мережу.

Наразі СЕС у Загребі є найбільшою у Хорватії сонячною електростанцією інтегрованою з промисловим підприємством. «Це життєво важливий проект реалізований у сфері поновлюваних джерел енергії», - визнав прем'єр-міністр Республіки Хорватії. –

За словами Генерального директора Dechra Яна Пейджа, СЕС дозволить знизити обсяг викидів CO2 у Загребському регіоні приблизно на 360 тонн або 4% від загального обсягу викидів CO2 підприємствами компанії у 2018 році. Також передбачається, що власна СЕС дозволить компанії знизити витрати, обумовлені коливанням цін на електроенергію, і безпосередньо вплине на зниження собівартості продукції компанії в майбутньому.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка