У Хорватії побудують завод з виробництва біоетанолу за €250 млн

У місті Сисак(Хорватія) побудують завод з виробництва біоетанолу другого покоління (2G) на основі міскантуса.

Проект реалізує Хорватська нафтогазова компанія INA, яка звернулася до Міністерства економіки з проханням надати стратегічний інвестиційний статус своєму проекту вартістю 250 мільйонів євро, передає nefterynok

На заводі з виробництва біоетанолу використовуватиметься технологія целюлозного етанолу Futurol, на поставку якої INA підписала ліцензійну угоду з французькою компанією Axens, а також контракт на базовий технічний проект заводу у лютому.

Технологія Futurol дозволить компанії виробляти 55 тис. тонн, що еквівалентно 70 мільйонам літрів, просунутого етанолу в синергії з виробництвом зеленої енергії, заснованої на лігноцелюлозній сировині, такій як сільськогосподарські залишки та енергетичній культурі: міскантусі.

У вересні 2019 року INA повідомила, що завершила випробування міскантуса у якості джерела біопалива у рамках програми, спрямованої на забезпечення стійкості і прибутковості нафтопереробної системи групи.

Інвестиції у створення ланцюжка поставок сировини для харчування майбутнього заводу біоетанолу, тобто всі заходи, пов'язані з посадкою міскантуса, оцінюються у 50 мільйонів євро.

Проект включений у програму нового курсу INA «Downstream 2023 року», націленій на концентрацію діяльності компанії з переробки сирої нафти на нафтопереробному заводі в місті Рієка і перетворення нафтопереробного заводу у Сисаку у промислову зону, яка буде служити базою для виробництва бітуму, логістичним центром та центром з виробництва біокомпонентів за умови прийняття додаткових інвестиційних рішень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка