У Харкові встановили четверту станцію зарядки електромобілів

До списку українських міст, де можна підзарядити своє електроавто входить також Харків. Нещодавно місцева компанія «Техно-АРТ» спільно зі світовим виробником зарядних станцій компанією ENSTO (Фінляндія) відкрили у Харкові чергову безкоштовну станцію прискореної зарядки електромобілів, повідомляє видання «Экономические известия»

Зарядна станція для електромобілів з розширеними можливостями та ідентифікацією користувача знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Клочківська, 59. Послуги новинки безкоштовні. 

Власникам електромобілів доступні два роз'єми зарядки: Mode1 (1x16A) і Mode3 (3x32A) змінного струму, що дозволяє заряджати автомобіль від 6-8 годин (у першому випадку) та до 2-3 – у другому (для деяких автомобілів).

Зарядна станція відповідає необхідним стандартам безпеки. Приміром, роз'єми зарядки перестають подавати струм при відкритті дверцят, а зарядка починається тільки після того, як дверцята щільно закриваються. 

Крім того, в конструкції зарядного стовпчика передбачені спеціальні зони надлому, які, в разі наїзду на зарядку автомобілем, припиняють подачу електрики, щоб уникнути ураження струмом.

Таким чином, у Харкові тепер налічується 4 публічні заправки для електромобілів: дві на АЗС ОККО, одна на території ТРЦ Французький бульвар, і тепер - на вулиці Клочківська, 59.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка