У Харкові хочуть запроводити онлайн моніторинг забруднення повітря - потрібна підтримка

Нещодавно у Харкові вирішили запровадити корисну ініціативу – створити першу онлайн систему моніторингу забрудненості повітря, аби кожен бажаючий міг зайти на спеціалізований сервіс і дізнатися інформацію про 14 поточних забруднень. Харків’ян просять проголосувати за проекти, для їхньої подальшої реалізації в місті.

«Громадяни голосують малоактивно. Для міста з не одним мільйоном населення – всього 198 голосів станом на 30.10. 2018 р. А завтра голосування закриється», – пише на своїй сторінці в Фейсбуці Всеволод Савенко.

Підтримки потребують такі проекти:

Eco Monitoring Station – моніторинг рівня забруднення атмосферного повітря за допомогою встановлення системи датчиків з онлайн трансляцією даних на інтерактивний сервіс (Проект № 223 - https://portal.city.kharkov.ua/initiatives/1119).

Kharkiv Mobile Recycing – пересувний пункт прийому більш ніж 20 типів відходів, який буде регулярно проводити виїзні акціі зі збору вторинної сировини (Проект № 235 - https://portal.city.kharkov.ua/initiatives/1132)

Kharkiv Recycling – це масштабний напрямок, що об'єднує великий цикл проектів, першим з яких стане впровадження роздільного збору відходів у школах Харкова (Проект № 268 - https://portal.city.kharkov.ua/initiatives/1166)

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка