У Харкові дітей навчатимуть як створювати електростанції на відновлювальних джерелах енергії

У Харкові відкриють для дітей літню HI-Tech школу, де навчатимуть моделювати вітро-, гідро- та сонячні електростанції.

Ініціаторами проекту, розрахованого на школярів від 8 до 13 років, стали Харківський центр робототехніки та Університет радіоелектроніки. 

Як зазначає керівник навчального центру "Boteon Education" Діана Стрелець, за два тижні діти встигнуть опанувати насичену програму: освоять базові поняття: електрика, провідник, напруга, навчаться програмувати роботів на платформі Arduino та влаштовувати змагання RoboSumo, власноруч розробивши мобільні платформи, які виштовхуватимуть одна одну за межі рингу, а також самотужки створять електростанції на альтернативних джерелах енергії. 

Передбачається, що учні літньої школи будуть самостійно роздруковувати корпуси для сонячних, вітро- та гідроелектростанцій на 3D принтері. 

Заняття в літній школі робототехніки розпочнуться 22 червня і триватимуть до 5 липня включно. Діти навчатимуться у будні - з 10 до 17 години та в суботу - по скороченій програмі. У Центрі робототехніки переконують, що учасники літньої школи не тільки впораються з поставленими завданнями, а й встигнуть пограти в Xbox та постріляти в лазерному тирі - розробці ХНУРЕ.

По темі: Студент із Запоріжжя, який переміг на конкурсі енергозбереження, отримає фінансування для проекту

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка