У Харківській області планують побудувати 10 ТЕС на біопаливі

Перший об'єкт побудують в місті Куп'янськ, а на його реалізацію в залежності від числа енергоблоків буде потрібно від 20 до 60 мільйонів доларів.

На найближчій сесії Харківської обласної ради буде прийнято рішення про виділення 270 тис. грн, необхідних для техніко-економічного обґрунтування проекту і розрахунку фінансових витрат. Після підготовки даного документу буде розпочато проектування, а представники місцевої влади звернуться до інвесторів, з якими вже були проведені попередні переговори. Отриманий кредит буде покривати лише 70% вартості проекту, іншу частину виділять з бюджету області та м. Куп'янськ, повідомляє Український Біопаливний Портал

Якщо проект буде успішним, то подібні ТЕС також побудують у Вовчанському, Валківському, Великобурлуцькому, Богодухівському, Золочівському, Краснокутському, Красноградському, Балаклійському та Лозівському районах, де вже проводяться роботи з визначення місцезнаходження ТЕС і збору інформації про наявність сировинної бази. 

В якості сировини на нових ТЕС використовуватимуть переважно солому, але розглядають й інші види біопалива (паливна тріска і лузга соняшника). 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка