У Івано-Франківську прокладуть 8 км велодоріжок

У 2018 році в Івано-Франківську прокладуть 8 км велосипедних доріжок.

Як розповів міський голова Руслан Марцінків, обласний центр зробив ставку на організацію руху велосипедистів, передають Вікна Калущини.

"Зараз завершуємо наймасштабніший проект - додаткові контрсмуги для двоколісного транспорту вздовж Галицької вулиці, - розповідає він. - Також чекаємо на передачу на баланс Набережної - там ще є дрібні роботи, які треба завершити, бо трохи надовго затягнулося".

Надалі у Івано-Франківську планують сполучати між собою діючі велодоріжки, зазначає мер, додаючи, що в жовтні обласний центр приймає масштабний "Велофорум", на який зберуться галузеві спеціалісти з усієї України та Європи.

Програма розвитку велосипедної інфраструктури та популяризації велосипедного руху у Івано-Франківську на 2015-2020 роки передбачає проїзд велосипедом через усе місто.

Програму реалізують у три етапи, передає Магдебурзьке право.

Згідно з оприлюдненим днями звітом Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міскради, у 2015-2016 роках було побудовано 25 км велодоріжок, проектування яких обійшлося у 1,4 млн грн, а будівництво - у 14,1 млн гривень. Відповідно, вартість кілометру складає близько 600 тисяч гривень.

Другий етап у 2017-2018 роках передбачає будівництво 41 кілометра велодоріжок.

Вартість проектування - 1,2 млн грн, а будівництва - 10,2 млн гривень. Таким чином, кілометр коштував 270 тисяч гривень.

У 2019-2020 роках у Івано-Франківську мають намір побудувати 35,8 кілометрів велодоріжок за 13,1 млн гривень.

У перспективі в обласному центрі планують запустити систему громадського велопрокату. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка