У Івано-Франківщині побудують ще один біогазовий завод потужністю 1,1МВт

У 2017 році данська компанія «Даноша» планує розпочати будівництво в Івано-Франківській області ще одного біогазового заводу потужністю 1,1 МВт.

Про це повідомила начальник відділу зовнішніх зв'язків та розвитку компанії Любов Богачевська на VI Міжнародному форумі IFC з харчової безпеки у Києві, передає LIGA.net

«В Івано-Франківській області на території одного з найбільших наших свинокомплексів в селі Копанки ми ввели у промислову експлуатацію перший завод з переробки біологічних відходів на біометан, - розповіла вона. -Новий плануємо розпочати в цьому році – він повинен бути більш досконалий, ніж попередній".

За словами Любові Богачевської, будівництво нового біогазового заводу триватиме два роки.

«Кошти для реалізації проекту планується залучити у міжнародної фінансової організації NEFCO та інвестфонду IFU, - каже фахівець. - Запланована потужність станції — 1 МВт - вистачить для забезпечення енергією 2 тис. сімей».

Компанія з 100%-вим датським капіталом «Даноша», загальне поголів'я свиней якої складає сьогодні 180 тис. голів, має намір розширювати виробництво. «Плануємо будувати нові ферми і хотіли б наростити поголів'я до 11,9 тисяч голів", - зазначає Любов Богачевська.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка