У Іспанії запустили вітрові станції загальною потужністю 111 МВт

У Іспанії ввели в експлуатацію вітроенергетичний комплекс потужністю 111 МВт.

Проект Сavar реалізувала Іспанська компанія Iberdrola під час COVID-19, передає powerengineeringint

Комплекс складається з чотирьох берегових вітроелектростанцій, які розташовані у муніципалітетах Кадрейта і Вальтієрра(провінція Наварра) і мають в цілому тридцять дві турбіни SG 3,4-132, кожна потужністю 3,4 МВт. На даний момент це найпотужніші вітроенергетичні установки з лопатями розміром 64,5 м і діаметром ротора 132 м, які підходять для ділянок з середніми і сильними вітрами.

Передбачається, що ВЕС-комплекс забезпечать електроенергією 46 500 домогосподарств — близько 25% населення Памплони і запобігатимуть викидам 84 000 тонн CO2 щороку.

Цей вітроелектростанційний комплекс буде виробляти достатньо енергії, щоб забезпечити енергією 46 500 домашніх господарств на рік — близько 25% населення Памплони — і, оскільки це Відновлювана енергія, він запобігатиме викидам 84 000 тонн CO2 щороку.

ВЕС були побудовані у партнерстві з Caja Rural de Navarra за 12 місяців. Проект забезпечив закупівлі у постачальників на суму понад 80 мільйонів євро. Практично всі будівельні роботи і компоненти, використовувані для будівництва вітряних турбін — вежі, лопаті, гондоли, генератори і мультиплікатори — вироблялися у північній Іспанії: Наваррі, Астурії, Кантабрії, Сорії і Бургосі.

Проект фінансувався Європейським інвестиційним банком.

Проект Сavar вартістю 100 мільйонів євро став найбільшим вітроенергетичним комплексом, що належить компанії Iberdrola в Іспанії з 2012 року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка