У Грузії заборонили одноразові поліетиленові пакети

Вже з 1 жовтня цього року в Грузії забороняється виробництво, імпорт і реалізація поліетиленових пакетів товщиною менше 15 мікрон. Таких заходів уряд вживає з метою зниження забруднення навколишнього середовища, повідомляє newsgeorgia.

Поліетиленові пакети будь-якої товщини заборонять з квітня 2019 року. Дозволятимуть виробництво, імпорт і реалізацію лише тих пакетів, що здатні біорозкладатися. Головна мета цих змін – зниження забруднення навколишнього середовища і заохочення екологічно чистих ініціатив.

Прем'єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе заявив, що зазначені регуляції поетапно забезпечать максимальне вилучення з ужитку одноразових поліетиленових пакетів:

«Останніми роками увесь світ оголосив боротьбу використанню пакувального матеріалу з пластика. Навколишнє середовище найбільше забруднюється саме продуктами з пластику, особливо це стосується широко поширених т.зв. пластикових пакетів. Ця проблема гостро стоїть в Грузії. Відповідно, в рамках нашої зеленої економіки і політики з охорони навколишнього середовища, наш уряд прийняв регуляції, які вступлять в силу з 1 жовтня 2018 року і поетапно забезпечать максимальне вилучення з ужитку одноразових пакетів».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка