У Гамбурзі для дизельних авто вже закрили дві ділянки дороги

У Гамбурзі вирішили закрити дві ділянки для проїзду легкових і вантажних дизельних автомобілів.

Обмеження для машин, які не відповідають сучасним нормам вихлопу шкідливих речовин, набудуть чинності 31 травня, передає DW

Зокрема, на ділянці довжиною 580 метрів, яка буде закрита для старих дизельних легкових і вантажних автомобілів, вже встановлені відповідні попередження і дорожні знаки. На іншій ділянці довжиною 1,6 кілометра буде заборонено проїзд тільки вантажним автомобілям, які не виконують норму вихлопу.

Під заборону на проїзд по першій ділянці підпадуть майже 170 тисяч зареєстрованих в Гамбурзі легкових автомобілів, що не відповідають сучасним нормам вихлопу. Водночас обмеження не діють для людей, які живуть на цій ділянці, і їх гостей, автомобілів технічних і рятувальних служб, а також таксі.

Гамбург став першим містом Німеччини, в якому будуть прийняті подібні заходи. Таким чином міська влада бореться із забрудненням повітря.

У лютому Федеральний адміністративний суд у Лейпцизі дозволив владі міст Німеччини забороняти в'їзд дизельних машин з метою знизити вміст оксидів азоту в повітрі, який у багатьох містах ФРН перевищує норми, встановлені в ЄС.

17 травня комісар ЄС з питань екології та рибної ловлі Кармену Велла повідомив, що Єврокомісія збирається подати в суд Євросоюзу позов проти Німеччини і ще п'яти країн за недотримання ними норм забруднення повітря. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка