У Французьких Альпах запрацюють дві сонячні електростанції загальною потужністю 51 МВт

Компанії Engie та Orange підписали корпоративну угоду про закупівлю та генерацію відновлюваної електроенергії протягом 15 років. Угода включає два нових сонячних проекти загальною потужністю 51 МВт у Франції. Сонячні електростанції кожна потужністю 38МВт і 13МВт будують збудовані в регіоні Верхніх Альп, пише Renews.biz.

Введення в експлуатацію двох сонячних парків розпочнеться не пізніше початку 2023 року. Нині електростанції знаходяться в стадії розробки.

Відповідно до угоди, Engie буде агрегувати генерацію відновлюваної енергії з вітрових та сонячних електростанцій, для яких Orange France підписала контракт на придбання електроенергії.

Генеральний директор Orange France Фаб'єн Дулак сказав: «Зменшення нашого екологічного сліду є головним викликом у стратегії Orange. Мета на 2025 рік – зменшити прямі викиди СО2 на 30% порівняно з 2015 роком та досягти 50% відновлюваної енергії в загальній частці електроенергії. Ми з гордістю робимо внесок у енергетичний перехід Франції, а також в економічний розвиток територій, на яких будуть розміщені нові сонячні установки».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка