У Франції до 2020 року закриють найстарішу АЕС

Найстаріша атомної електростанції Франції зупинить виробництво електроенергії в квітні 2020 року – таке рішення днями прийняв Уряд Франції. Закриття АЕС у Фассенхаймі на північному сході Франції було однією з передвиборних обіцянок президента Франсуа Олланда, який прагне до зменшення залежності країни від ядерної енергетики і розвитку відновлюваних джерел енергії, повідомляє Reuters.

Згідно з указом, найстаріша АЕС (потужністю 1800 МВт) припинить роботу, коли в експлуатацію увійде новий реактор, який зараз будується на узбережжі Нормандії (потужністю 1650 МВт). Його запуск запланований на 2019 рік.АЕС працювала з 1977 року. На її закритті наполягали французькі, німецькі та швейцарські екологи. Проти закриття атомної електростанції виступили її робітники, профспілки, а також деякі опозиційні партії. Вони вважають закриття АЕС «незаконним і позбавленим будь-якої економічної і промислової раціональності», тому боротимуться за скасування постанови Уряду. Крім того, припинення роботи АЕС призведе до втрати 2000 робочих місць.

Зараз завдяки ядерній енергетиці Франція на 75% забезпечує свої потреби в електроенергії. Тому країна взяла на себе зобов’язання до 2030 року на 40% забезпечувати себе електроенергією з ВДЕ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка