У Франції збудують сонячну електростанцію потужністю 1 ГВт

Компанії Engie та Neoen спільно працюють над будівництвом сонячної електростанції Horizeo потужністю 1 ГВт у Франції. Станція також включатиме систему акумулювання та блок з виробництва «зеленого» водню, а також центр обробки даних, інформує Renews.biz.

Партнери заявили, що станція Horizeo буде розташована на 1000 гектарах у районі Жиронда Новель-Аквітанія. Проект має на меті продемонструвати, що сонячна енергія є надійною та достатньо конкурентоспроможною для забезпечення прямого постачання електроенергії промисловим компаніям.

Заступник виконавчого директора Engie, Авіце-Хюет сказала: «Проект Horizeo є безпрецедентним та інноваційним за своєю здатністю генерувати відновлювану енергію, поєднуючи на одному майданчику технології майбутнього. Це також амбіційний проект у своїй економічній моделі, в якому вироблена енергія буде оцінюватися за контрактами на продаж електроенергії за взаємною домовленістю з компаніями, поза тендерними процедурами держави та відповідними грантами.

Horizeo – це масштабний проект, який має на меті продемонструвати, що можна пришвидшити перехід до «зеленої» енергетики у Франції. Цей проект розроблений як справжня енергетична платформа з низьким рівнем вуглецю, що поєднує сонячну енергію та амбіційні технологічні інновації, такі як системи акумулювання.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка