У Франції з’явилось перше у світі містечко, яке повністю перейшло на електромобілі

У Франції комуна Аппі стала першим населеним пунктом у світі, який повністю перейшов на електричний транспорт.

Місцева влада одного з найменших і ізольованих поселень у французьких Піренеях реалізує проект спільно з Renault, передає euro-pulse

Французький автовиробник надав електромобілі жителям Аппі у безкоштовну оренду на три роки. Всі служби комуни теж перейшли на транспорт з електродвигунами.

Протягом трьох років жителі будуть користуватися виключно електромобілями, у тому числі для поїздок у інші міста. Вони будуть розповідати про свій досвід владі і представникам автовиробника. «Якщо експеримент пройде успішно, це доведе, що електромобіль підходить не тільки для великих міст», - вважають автори проекту.

Електромобіль та адаптер для швидкої зарядки отримала кожна сім'я в Аппі, де постійно живе до 30 осіб. У комуні також встановили одну громадську зарядну станція. Повністю зарядженого акумулятора вистачить, щоб подолати майже 400 кілометрів. Завдяки системі швидкої зарядки акумулятор може зарядитися за 30 хвилин на 90 кілометрів.

Наразі Франція займає 9-е місце у Європі за кількістю електромобілів після Норвегії, Великобританії та Німеччини. За даними моніторингу Єврокомісії EU Transport, Франція знаходиться на 5-му місці за кількістю заправок для електромобілів серед країн ЄС.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: