У Франції встановили сонячну електростанцію на дерев'яних конструкціях

Французький кооператив Céléwatt та інженерна компанія Mécojit будують новий сонячний парк потужністю 250 кВт на південному заході Франції. Сонячні панелі встановлюють на дерев’яній конструкції із навколишніх лісів, щоб сприяти зайнятості місцевих мешканців та залученню регіональних природних ресурсів, пише PV-magazine.

На сонячній електростанції було використано близько 600 дерев'яних конструкцій. Наземний масив потужністю 250 кВт, який планується завершити до 2021 року, повністю побудований на монтажних конструкціях із деревини дуба-сирцю.

Сонячна електростанція включає в себе 746 монокристалічних панелей з Китаю. Цей регіон Франції багатий дубовими лісами. Заміна оцинкованих сталевих опор сонячного парку на необроблену деревину з лісів приблизно за 30 км звідси, економить видобуток металу та його транспортування з Китаю, а подальшу обробку, яка проводиться в Португалії.

Керівник проекту зазначає, що це перший приклад сонячної установки з необробленою, дерев'яною опорою. Проект будується без державної підтримки і продаватиме енергію французькому енергетичному кооперативу Enercoop за ціною 0,08 євро / кВт-год.

Стійкість конструкції СЕС перевірятиметься кожні три роки, а протягом десятирічного технічного обслуговування проводитиметься капітальний ремонт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка