У Франції побудують 17-мегаватну сонячну станцію на місці вугільної шахти

У Франції побудують сонячну електростанцію потужністю 17 МВт на місці колишньої шахти з видобутку кам'яного вугілля.

Проект Terril Wendel реалізує компанія Montansolar, передає obozrevatel.com.

СЕС займатиме 22,7 гектарів землі непридатної для сільськогосподарських робіт і занадто дорогої для рекультивації.


Terril Wendel складатиметься з 44 тисяч сонячних панелей, які вироблятимуть 18 169 МВт•год електроенергії у рік і забезпечуватимуть енергопотреби понад 2600 французьких домогосподарств. СЕС дозволить щорічно уникати викидів більш ніж 10 тис. тонн CO2.

До 29 лютого 2020 року для пришвидшення будівництва СЕС жителі департаменту Мозель, місцеві органи влади та інші можуть зробити публічний або анонімний внесок у розмірі від 10 євро. Сьогодні на платформі enerfip.fr зібрано 223 тис. євро необхідних для реалізації проекту.

Відповідно до умов, встановлених комісією з регулювання енергії, інвестиції зарезервовані для громадян Департаменту Мозель і сусідніх департаментів Мюрте-Ет-Мозель і Бас-Рін.

«Завдяки можливості фінансової участі громадяни можуть отримати вигоду не тільки від виробництва зеленої енергії, але й з економічного успіху сонячного парку», - пояснює менеджер проекту Бенджамін Крац з Мontansolar.

Громадяни можуть інвестувати у ведення СЕС через краудфандинг-кампанію на платформі enerfip.fr . Це дозволяє жителям, територіальним органам і компаніям також інвестувати в проекти, які сприяють розвитку їх регіону.

"Ініціатива є хорошим прикладом того, як можна просувати екологічно чисте виробництво енергії в регіоні без державного фінансування", - заявила менеджерка проекту Montansolar Енн Кіліан.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка