У Франківську заборонили викидати великогабаритне й будівельне сміття у звичайні контейнери

З 1 жовтня в Івано-Франківську почне діяти заборона викидати великогабаритне й будівельне сміття у звичайні контейнери.

Новий механізм поводження з твердими побутовими відходами був запроваджений відповідним рішення, прийнятим на засіданні виконавчого комітету 21 вересня, передає Kurs.if.ua.

Згідно з документом, з 1 жовтня мешканці обласного центру матимуть право вивозити великогабаритні та ремонтні відходи, у тому числі гілля, листя, дорожні змети та інше побутове сміття безпосередньо на полігон у село Рибне або на майданчики для приймання відповідних відходів на закритих територіях перевізників ТПВ.

Так, ПрАТ "АТП-0928", розташоване на вулиці Максимовича, та ДП "Автоколона 2222" на вулиці Степана Бандери прийматимуть відходи від мешканців у межах норми безкоштовно (78 кг на одну особу), а понад норму - згідно з тарифом.

За словами директора департаменту комунальної, житлової політики і благоустрою Михайла Смушака, великогабаритні контейнери почали стрімко обростати великими відходами і переворюватись на стихійні сміттєзвалища.

«На вулицю Паркову, на Височину люди почали виносити все, що їм заманеться: будівельні відходи, старі меблі, гілля, забудовники навіть везли вантажівками биту цеглу, - пояснює фахівець. – Приміром, у Торонто є тільки 2 пункти, куди можна вивезти великогабаритні відходи і наше рішення спрямоване на те, щоб на майданчику для побутового сміття знаходились виключно побутові відходи і виключно у контейнерах».

Згідно з рішенням, у франківців буде можливість замовити у перевізника великогабаритний контейнер, який у визначений час будуть забирати.

До цього часу в Івано-Франківську було встановлено близько 10 контейнерів для великогабаритного сміття, які перевізники мають незабаром забрати. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка