Івано-Франківськ зменшує газову залежність завдяки переходу на біопаливо

Івано-Франківськ завершує переобладнання п’яти котелень під використання альтернативних видів палива. 

Як зазначають у комунальному підприємстві "Теплокомуненерго", до кінця нинішнього опалюваного сезону котельні на вулиці Мазепи,142, на вулиці Медичній,4 - у районі геріатричного центру, а також у школі No 6 на вулиці Джерельній будуть переведені на біопаливо. Від використання газу відмовляться також у селі Крихівці, яке підпорядковується Івано-Франківській міській раді. 

Переведені на альтернативні види палива системи теплопостачання запрацюють на повну потужність в опалювальному сезоні 2015-2016 років.

Передбачається, що переведення котелень на біопаливо та встановлення індивідуальних теплових пунктів суттєво знизить залежність Івано-Франківська від природного газу і зменшить витрати міста на опалення. Нагадаємо, що у 2015 році в житлових будинках обласного центра буде встановлено загалом 190 індивідуальних теплових пункти(150 - за грантові кошти шведського агентства міжнародного розвитку СІДА, 40 – за кошти НЕФКО). Шведський проект передбачає також проведення термомодернізації вулиць Дорошенка, Тролейбусної, Надвірнянської та Хоткевича.

Примітно, що у 2014 році обласний центр скоротив споживання газу з 95,5 млн. кубометрів до 78 млн. кубометрів і розрахувався за використане паливо на 83%(в середньому по країні - 67-68%). Цього року Івано-Франківськ вже спалив газу на 26 млн. гривень, з яких оплатив 48%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка