У Фінляндії супермаркети заряджатимуть електромобілі енергією сонця

У Фінляндії одна з найбільших мереж супермаркетів, якої володіє холдингова компанія Kesko, заряджатиме електромобілі енергією сонця.

Згідно з планами, до кінця 2019 року на парковках магазинів K-Citymarket, K-Supermarket і K-Rauta буде встановлено близько 400 електрозаправок, передає Фонтанка

Передбачається, що велика частина енергії для станцій буде генеруватися сонячними панелями, встановленими на дахах супермаркетів.

Як зазначають в компанії, 100 нових електрозаправок забезпечать експрес-зарядку сучасного авто з 0 до 80% приблизно за 40 хвилин, на інших заповнити акумулятор можна буде за 3-6 годин.

Близько 70 нових локацій для зарядки електромобілів майже на третину розширить можливості власників електрокарів. Зараз у Фінляндії працює всього 1300 електрозаправок у 500 місцях. Згідно з планами, до 2020 року число зарядних станцій зросте до 2000.

Тренд на відновлювану енергію підтримує і компанія S-Group, яка оголосила про встановлення 37 тис. сонячних панелей на дахах своїх торгових об'єктів, що стане найбільшою мережею сонячних станцій у Північних країнах. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка