У Фінляндії запустили калькулятор для підрахунку збитків від викинутої їжі

У Фінляндії створили безкоштовний калькулятор для підрахунку збитків від купленої з запасом і через це зіпсованої і викинутої їжі.

Проект Less food Waste покликаний привернути увагу до харчових відходів, передає lessfoodwaste.fi

«При виробництві та споживанні продуктів харчування утворюються відходи, які впливають на навколишнє середовище та економіку, - зазначають розробники проекту. - Кожна людина у Фінляндії викидає у середньому 25 кілограмів продуктів харчування на рік, втрачаючи при цьому у середньому 125 євро».

Гроші, витрачені фінськими домогосподарствами даремно на викидання продуктів харчування, складають близько 500 мільйонів євро на рік.

На сайті калькулятора пропонуються рецепти з використанням залишків їжі для приготування різних страв: омлету, запіканки, соусу до пасти, піци.

«Ми не можемо повністю усунути харчові відходи, але ми можемо зменшити їх як у виробництві продуктів харчування, так і в домашніх умовах, - зазначають творці калькулятора. – Проект Less food Waste допоможе оцінити кількість харчових відходів, що утворюються у вашій родині, і надихнути на їх скорочення».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка