У Фінляндії побудують серед лісу вітропарк потужністю 100 МВт

У Фінляндії побудують на території лісу вітроелектростанцію потужністю 100 МВт.

Права на реалізацію проекту ВЕС Толпанваара придбала Enefit Green, компанія відновлюваної енергії естонського концерну Eesti Energia, у керуючої державними лісами фінської компанії Metsеahallitus, передає energyland.info.

На території вітропарку планують встановити 22 вітрогенератори. Власником ВЕС стане компанія Tolpanvaara Wind Farm Oy, фінське дочірнє підприємство Enefit Green.  

"Толпанваара - це розвинений проект, розташований у хорошому місці, - каже керівник Enefit Green Ааво Кярмаса. - Вихід на ринок Фінляндії зумовлений хорошим інвестиційним кліматом і стабільною ринковою ситуацією в цій країні".

Угода була заснована на попередній про придбання проекту розвитку Толпанваара, укладеній між Enefit Green і Metsaehallitus у 2018 році, за умови виконання умов, пов'язаних з тематичним плануванням проекту.

Це перший вітроенергетичний проект Enefit Green у Фінляндії.

Концерн Eesti Energia планує виробляти 43% електроенергії і тепла з відновлюваних джерел у 2024 році.

З весни 2018 року Eesti Energia продає електрику фінським домогосподарствам під брендом Enefit, пропозиція якого у Фінляндії зосереджена на цифрових рішеннях, таких як зручна домашня сторінка і мобільний додаток, які дозволяють клієнтам управляти споживанням електроенергії і краще планувати витрати домогосподарства.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: