У Фінляндії будують вітропарк для видобутку нафти і газу на норвезькому шельфі

У Північній Фінляндії будують вітровою електростанцією Metsälamminkangas потужністю 132 МВт для енергозабезпечення видобутку нафти і газу на шельфі у сусідній Норвегії.

Про це йдеться договорі купівлі-продажу енергії (PPA), який шведська нафтогазова компанія Lundin Petroleum AB підписала зі скандинавським розробником проектів ВДЕ OX2, передає renen

Вітрова електростанція складатиметься з 24 вітряних турбін виробництва GE Renewable Energy нової моделі Cypress потужністю 5,5 МВт. Висота турбін становить 220-230 метрів. Середня швидкість вітру на висоті турбін становить 7,2 метра в секунду.

Розрахунковий обсяг річного вироблення електроенергії становить 400 ГВт*год.

ВЕС зводиться без державної підтримки. Інвестиції розраховують повернути завдяки продажу «вітрової» електроенергії Lundin Petroleum. "Разом з нашим гідроенергетичним проектом, вітрова електростанція Metsälamminkangas дозволить забезпечити більшу частину електроенергії для морських нафтогазовидобувних потужностей у Норвегії", - зазначив президент і головний виконавчий директор Lundin Petroleum Алекс Шнайтер.

ВЕС планують ввести в експлуатацію у грудні 2021 року.

Днями Lundin Petroleum заявила, що докладе зусиль для досягнення вуглецевої-нейтральності до 2030 року і прийняла відповідну стратегію декарбонізації.

Компанія буде електрифікувати операції, використовувати поновлювані джерела енергії для постачання морських родовищ, а також вживе заходів щодо компенсації викидів вуглецю.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: