У Естонії побудують першу «зелену» висотку

У Талліні побудують 13-поверховий офісну будівлю з сонячними панелями на даху, системою збору дощової води та тепловими насосами.

Столиця Естонії видала дозвіл на зведення першої в країні «зеленої» висотки B "uroo113, спроектованої архітектурним бюро Pluss, на Пярнуському шосе, 113, передає Postimees

Будівля площею 3900 квадратних метрів опалюватиметься у холодну пору року і охолоджуватиметься у літній період теплонасосами. Температура регулюватиметься автоматично за допомогою термоактивної конструкції. Екологічна архітектура і спеціально розроблені ширми на вікнах запобігатимуть перегріву приміщень від сонця влітку, і тим самим допомагатимуть знизити витрати на охолодження приміщень.

Сонячні панелі на даху допоможуть покрити витрати на електроенергію. У «зеленій» висотці також передбачений збір дощової води, яка після фільтрації використовуватиметься у туалетах та для поливу рослин.


У приміщеннях для нарад вентиляція працюватиме в міру необхідності, в залежності від кількості людей і якості повітря в приміщенні. У будівлі обладнають закрите приміщення для паркування велосипедів, в якому розташують гардероб і душові для любителів двоколісних.

Крім офісів у «зеленій» висотці розташуються комерційні приміщення і ресторани. У чотириповерховій автостоянці будуть передбачені окремі місця для зарядки електромобілів.


Будівництво B "uroo113 планують завершити у 2021 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: