У Естонії молочне підприємство замінить сланцеву нафту біогазом

У волості Ельва(Естонія) Каарліярвеська олійниця буде використовувати біогаз замість сланцевої нафти для виробництва пари.

Про початок будівництва біогазової станції компанія Estover Piimatööstus оголосила 30 квітня, передає dv.ee

У споруджуваній біля Каарліярвеської олійниці біогазовій станції газ отримуватимуть шляхом анаеробної ферментації стічних вод молочного підприємства та сироватки.

"Споруджуючи на молочному підприємстві біогазову станцію, ми хочемо залишити сланцеву нафту у минулому, тож при закладці наріжного каменю залишили майбутнім поколінням на пам'ять каністру з-під сланцевої нафти, - розповів Аго Тедер, голова правління Estover Piimatööstus. - Здійснюємо поворот у бік економіки замкнутого циклу і вироблятимемо сир "на молочній енергії", очікуючи від нової технології збереження навколишнього середовища, так і економічної вигоди".

Каарліярвеська біогазова станція буде готова приймати до 1200 кубометрів стічних вод і 250 кубометрів сироватки у день і, згідно з розрахунками покриватиме більшість з потреб підприємства у тепловій енергії, зауважив Аго Тедер.


Біогазова станція коштуватиме понад 6 мільйонів євро, з яких підтримка центру інвестицій в навколишнє середовище складе 1,96 мільйонів.

Станцію до кінця року побудує Mapri Ehitus.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка