У Енергодарі запрацював завод з виробництва сонячних панелей(відео)

У Енергодарі(Запорізька область) запрацював завод із виробництва фотоелектричних модулів для сонячних електростанцій.

Технологічну лінію потужністю 15 МВт на рік відкрило у березні приватне підприємство «Енхол», яке займається технічним обслуговуванням холодильного обладнання та систем кондиціонування повітря, зокрема, на АЕС, передає Держенергоефективності.

Перед реалізацією задуму щодо виробництва сонячних панелей представники компанії детально вивчали цей ринок, його перспективи, а також досвід Китаю – однієї із провідних країн світу у цій сфері.

Наразі на заводі працює 15 осіб в одну зміну. У подальшому планується запустити виробництво у другу зміну. Компанія постачає сонячні панелі як бізнесу, так і приватним домогосподарствам.

У найближчих планах – встановлення додаткової технологічної лінії для виготовлення фотоелектричних модулів.

25 травня 2018 року у Енергодарі відбулася презентація заводу з виробництва сонячних панелей. Технічний директор ПП «Енхол» Валентин Білий детально розповів про етапи та особливості виробництва фотоелектричних модулів на підприємстві. Присутні мали можливість спостерігати процес виготовлення панелей.

Особлива увага на виробництві приділяється контролю якості, зазначають на підприємстві. 

«Елементи, з яких складається панель, проходять вхідний контроль та сортування по вольт-амперним характеристикам, далі після кожного етапу виробництва відбувається контроль якості, - розповідають на заводі. - Наприкінці зібраний модуль проходить обов'язкове тестування».

Як зазначив голова Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук, розвиток сонячної енергетики в Україні набирає стрімких обертів і вкрай важливо мати вітчизняних виробників із виробництва сонячних панелей. «Такі заводи працюватимуть на користь українській економіці, адже завдяки новим потужностям створюються додаткові робочі місця, активізується бізнес у суміжних галузях, збільшуються надходження до місцевих бюджетів, - каже він. - ПП «Енхол» виступає одним із першопрохідців у цьому напрямку».


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка