У Египті будують найбільший сонячний парк у світі

До середини 2019 року сонячний парк у Єгипті, під назвою Benban Solar Park, планує досягти 1,6-2 ГВт потужностей. Найбільший у світі масив сонячних електростанцій будують у пустелі Сахара, яка має чи не найкращий сонячний енергетичний ресурс, пише Еlectrek.

Проект не отримуватиме жодних пільг, однак єгипетська компанія-енергопостачальник (EETC) уклала з Benban Solar Park 25-річний контракт на продаж виробленої електроенергії за 7,8 центів / кВт*год. Зараз парк включає 29 проектів з генерації сонячної енергії, які отримали фінансування на загальну суму близько 1,8 млрд доларів. Ці об'єкти вже сьогодні здатні виробляти близько 1,5 ГВт сонячної енергії.

Створення єгипетської мега-СЕС стало можливим завдяки складним фінансовим моделям, частково підтримуваних урядами. Наприклад, щоб допомогти усунути побоювання інвесторів, «Багатостороннє агентство інвестицій і гарантій» (MIGA) і установа Групи Світового банку надають страхування на суму 210 млн доларів приватним кредиторам, які беруть участь фінансуванні Benban Solar Park. Загалом спорудження станцій обійдеться інвесторам у 823 мільйони доларів.

Повністю завершити будівництво планують до 2019 року. Зараз на території парку будують кілька об'єктів, в тому числі 165-мегаватну СЕС компанії ACWA Power.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка