У Дніпропетровському СІЗО для підігріву води використовуватимуть енергію сонця

У Дніпропетровському слідчому ізоляторі встановили геліоколектор, який дозволить використовувати безкоштовну сонячну енергію для забезпечення гарячою водою харчового блоку.

Як зазначають у обласному відділі інженерного забезпечення управління Державної пенітенціарної служби України, завдяки сонячному водонагрівачу у весняно-літній період установа буде суттєво економити природний газ, який наразі використовується для нагрівання води.

Сонячний колектор, який характеризується високою стійкістю до складних температурних умов, вітру, дощу, може, наприклад, витримувати удар граду діаметром 25мм, довго зберігає високу температуру води. Значне зниження втрат теплової енергії досягається завдяки великій товщині пінополіуретанового утеплювача. У сонячному нагрівачі вода може залишатися гарячою протягом майже 48 годин, і теплою – навіть через 100 годин.

Дніпропетровські установи виконання покарань та слідчого ізолятора вважають питанням економії енергоресурсів одним із найпріоритетніших в існуючих реаліях і все частіше використовують новітні технічні розробки. Разом з тим, пенітенціарні установи продовжують активно впроваджувати звичні енергозберігаючі заходи, серед яких встановлення металопластикових і утеплення дерев'яних вікон, облаштування твердопаливних котлів, виробництво і використання паливних пелет і брикетів. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка