У Дніпрі газорозподільну систему заповнили сумішшю із 20% концентрацією водню

«Дніпропетровськгаз» на новозбудованому полігоні заповнив газорозподільну систему газоводневою сумішшю із 20% концентрацією водню.

Другий етап дослідження роботи газових систем з воднем компанія провела у рамках масштабного проекту, до якого входять понад 150 різноманітних експериментів з воднем, передає expro.com.ua

На новозбудованому полігоні встановили п’ять нових шафових газових регуляторних пунктів різної потужності виробництва RGC Production. Спеціалісти, у першу чергу, перевіряли герметичність газового обладнання при транспортуванні водню.

«Перед тим, як розпочати масштабний редизайн мереж, важливо якомога швидше зрозуміти, що буде з газорозподільними мережами, коли до них почне потрапляти водень, - зазначають у «Дніпропетровськгазі». - Щільність та хімічні властивості водню відрізняються від природного газу».

«Дніпропетровськгаз» вже понад рік проводить дослідження у сфері розподілу метанводневої суміші газорозподільними мережами області, - говорить головний інженер «Дніпропетровськгаз» Олександр Макаренко. – Ми беремо участь у водневих дослідженнях у рамках європейської ініціативи Green Deal - проекту, мета якого до 2035 року мінімізувати викиди парникових газів в атмосферу».

Проект дослідження роботи газових систем з воднем складається з трьох етапів. Перші два – це польові випробування зі статичними і динамічними експериментами на полігонах. Під час першого етапу випробувань фахівці «Дніпропетровськгаз» використовували 99% водень та спостерігали за його впливом на газорозподільну систему.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка