У Дніпрі безкоштовно роздають насіння дерева, яке протидіє глобальному потеплінню

Дніпрянин безкоштовно пропонує насіння павловнії всім бажаючим зробити відчутний внесок в озеленення улюбленого міста та протидію глобальному потеплінню.

Як зазначає Дмитро Долинський на своїй сторінці Фейсбук, пророщувати насіння одного з найцікавіших і перспективних дерев нашої кліматичної зони можна вже у січні, передає Наше місто

"Павлонія - лідер за швидкістю приросту серед усіх рослин, які переживають наші зими, - пише Дмитро Долинський на своїй сторінці Фейсбук. - На хорошому грунті і при достатньому поливі вона виростає на три метри за два роки".

Дмитро Долинський роздає безкоштовно насіння павловнії з самосівного дерева, яке торік у Дніпрі вже цвіло вдруге. "Акліматизація без питань, на відміну від більшості насіння у продажу, - пояснює він. - Тільки пророщуйте і висаджуйте, у мене стільки місця немає - все це проростити: насіння багато, оскільки збирав навмання - з кінця вересня до початку листопада в надії, що хоч одна та проросте, а проростають всі".


Дмитро Долинський запевняє, що пророщувати насіння можна вже у січні, а висадити у грунт у травні, вибравши захищене від північного вітру і не заболочене місце. "У перші два роки необхідно поливати раз у тиждень під час засухи і укривати перед морозами - 20".


Павловнія має найефективніший тип фотосинтезу, завдяки якому очищає повітря від пилу, поглинає багато вуглекислого газу та сонячної енергії. На 10 сотках павловнія може поглинути 14 тонн вуглекислого газу за рік.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка