У Давосі закликали великі компанії віддати сотні мільярдів доларів на ініціативи з очищення повітря

Великі компанії, які не можуть на практиці скоротити обсяг викидів вуглецю до нуля, мають направити сотні мільярдів доларів на ті ініціативи, які дійсно борються з оксидом вуглецю в атмосфері.

Про це заявив гендиректор фінансового конгломерату Standard Chartered Білл Вінтерс, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, передає mind.ua

«Замість розмитих обіцянок скоротити викиди СО2 до нуля до 2050 року ми можемо компенсувати свою участь, купуючи активи екологічно орієнтованих компаній, - пояснює він. - Насправді це означає, що нам доведеться перевести частину наших грошей у кишені людей, які фактично вловлюють вуглець з навколишнього середовища або які вкладають інвестиції у технології або процеси, які зменшують кількість вуглецю на планеті».

Надійний, ліквідний і «заслуговуючий на довіру» вуглецевий ринок буде необхідний для полегшення угод між приватними покупцями і продавцями в найближчі роки, сказав Білл Вінтерс.

«За нашими оцінками, нам знадобляться десятки мільярдів доларів, а потім і сотні мільярдів доларів, щоб переводити їх від таких людей, як ми, до людей, які справді здатні змінити ситуацію з точки зору зменшення викидів вуглецю, - зауважив він. – Треба працювати дуже швидко, щоб створити реальний ринок, на якому кожен у світі може брати участь з упевненістю, що гроші, які вони вкладають, перейдуть у руки людей, які справді вирішують проблему з СО2».

Гендиректор фінансового конгломерату Standard Chartered сподівається, що приватний сектор допоможе підштовхнути уряди до жорсткішої політики, спрямованої на скорочення викидів вуглецю.

Білл Вінтерс очолює Цільову групу Інституту міжнародних фінансів з розширення добровільних вуглецевих ринків, створену спеціальним посланником ООН по боротьбі зі зміною клімату Марком Карні. Група націлена на створення добровільного вуглецевого ринку, який дозволяє торгувати квотами на викиди і фактично встановлює ціну на вуглець.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка