У Данії презентували електровелосипед на сонячних батареях із запасом ходу до 70 км

Електричні велосипеди вже не є дивиною, вони впевнено заповнюють свою транспортну нішу. Конструктивно вони можуть бути оснащені електродвигуном на переднє чи заднє колесо. Створені електро-вело-рикші, які чудово допомагають проводити екологічні екскурсії в центральних частинах міст – не дають жодних викидів при перевезенні пасажирів. Міні-вантажні електровелосипеди можуть перевозити до 300 кг вантажу, що може зробити цей транспорт  цікавим і потрібним для сільських господарів, які мають 5-6 корів і щоденно перевозять молоко на приймальний пункт.

Але повністю безкоштовна поїздка передбачається при використанні електровелосипеда Solarbike, який заряджається від сонця і не має потреби використовувати звичайну електромережу. Сонячні панелі вмонтовані в колеса цього велосипеда. Розроблений такий інноваційний комплект в Копенгагені. Розробка моделі тривала три роки.

Стандартна швидкість від електроприводу для цього велосипеда складає 25 км/год, а максимальне пришвидшення може бути і 50 км/год. Зарядка акумулятора, який розміщений на рамі, працює від сонця при стоянці велосипеда. При повному заряді велосипед може проїхати 70 км. Сонячні панелі розміщені з обох боків колеса.


В різні періоди і при різній погоді кількість кілометрів, які може проїхати цей велосипед буде різною. Невелика площа фотомодулів дозволяє отримувати протягом дня зарядку для пересування до 25 кілометрів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка