У Данії розробили сонячний модуль-черепицю з ефективністю 14,2%

У Данії розробили сонячні панелі з вихідною потужністю 175 Вт, призначені для використання у якості покрівлі будівель.

Сонячну черепицю представив стартап Dansk Solenergi ApS, передає ecotechnica.com.ua

Кожен модуль розміром 125х125 мм складається з 72 монокристалічних фотоосередків.

Сонячна черепиця представлена плитками розміром 1610×810×6 мм при вазі 13,6 кг. Напруга холостого ходу моделей становить 44,1 В, а струм короткого замикання — 5,3 А. Дахові сонячні панелі розраховані на використання у системах із загальним вихідною напругою до 1000 В.


По захисту від вологи і пилу продукт відповідає вимогам класу IP65. З підвищенням температури на кожен градус від стандартної продуктивність фотопанелей знижується тільки на 0,34%. Виробник дає 12 років гарантії на збереження працездатності модулів і 25 років — на відсутність критичного зниження потужності.

За твердженням Dansk Solenergi, сонячна черепиця підходить для монтажу на дахи і фасади як історичних, так і нових будівель. У тому числі вона може застосовуватися для реалізації нестандартних архітектурних проектів і на будівлях релігійного призначення. Компанія виготовляє модулі з різними текстурами і кольорами і готова на індивідуальних умовах адаптувати продукт під вимоги окремого замовника.


"Наша виробнича потужність становить 40 МВт на рік - це 85 тис. м2, і наступного року обсяги збільшаться, - розповів представник Dansk Solenergi. - Ми ведемо переговори з кількома великими компаніями про інвестування і розширення наших виробничих можливостей».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка