У Данії чотири сонячні станції забезпечуватимуть енергопотреби 120 тис домогосподарств

У Данії побудують чотири сонячні електростанції загальною потужністю 415 МВт.

Відповідну інвестиційну угоду підписали дві компанії, Luxcara, компанія з управління активами у галузі відновлюваних джерел енергії в Європі зі штаб квартирою в Гамбурзі, і BeGreen A/S, датський розробник проектів сонячних електростанцій, передає solarserver.de

Передбачається, що чотири СЕС забезпечать річні потреби в електроенергії 120 тис. данських домогосподарств . У сукупності нові сонячні парки будуть щорічно запобігати викидам СО2 у розмірі 343 тис тонн.

«Ми побудуємо ці сонячні електростанції без будь-яких державних субсидій у Данії, - зауважив Філіп Зандер, керуючий директор Luxcara. - Продаж виробленої електроенергії буде здійснюватися за довгостроковими договорами купівлі-продажу електроенергії».

За словами Андерса Дольмера, голови ради директорів BeGreen, СЕС поставить першу "зелену" електроенергію вже у 2021 році. «Наші сонячні електростанції виробляють екологічно чисту електроенергію дешевшим і екологічно безпечним способом, - зауважує він. - Проект є важливою віхою у комплексній інтеграції сонячної енергетики у майбутню датську енергетичну систему».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка