У Чорнобилі скоротять у 10 раз споживання вуличної електроенергії

На центральних вулицях Чорнобиля встановили 250 енергозберігаючих ламп.

За попередніми підрахунками, сучасні джерела зовнішнього освітлення скоротять у 10 разів споживання електроенергії – на 101,25 тисяч кВт-год або 258,8 тисяч гривень у рік, передає dazv.gov.ua

За словами директора Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат» Сергія Костюка, забезпечення якісного вуличного освітлення тривалий час було проблемою для Чорнобиля, особливо, в осінньо-зимовий період. 

«Тепер працівники відділення громадського харчування, комунальних і дорожніх служб, зв'язківці та енергетики мають змогу комфортніше та безпечніше діставатися до своїх робочих місць, - пояснив він. - Для основного складу вахтового персоналу робочий день розпочинається о 8-й ранку, а закінчується о 19-й вечора, тоді як для кухарів робочий день починається вже о 4-й ранку, щоб нагодувати працівників вранці перед робочою зміною, а закінчується о 22-й вечора».

Також сьогодні Чорнобильський спецкомбінат продовжує впроваджувати сучасні енергоощадні технології на виробничих об'єктах та в місцях відпочинку вахтового персоналу.

За словами голови Державного агентства зони відчуження Віталія Петрука, на підприємствах зони відчуження починають більш ощадливо використовувати ресурси. 

«За останні роки у котельні міста Чорнобиль вже відмовилися від використання природнього газу для підігріву води, а Чорнобильська АЕС перейшла на використання електроенергії замість газу для опалення об'єктів промислового майданчика», - розповів він.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка