У Чилі вивели 128-мегаватний блок вугільної електростанції на три роки раніше

У місті Коронель(Чилі) вивели з експлуатації блок I вугільної електростанції Бокаміна на три роки раніше запланованого терміну.

Енергоблок потужністю 128 МВт відключила група Enel, діючи через свою дочірню компанію Enel Generación Chile S. A., передає energyland.info

Відключення блоків I і II станції Бокаміна йде з великим випередженням щодо планових термінів, встановлених Enel Generación Chile у Національному плані Чилі з декарбонізації, підписаному з Міністерством енергетики Чилі 4 червня 2019 року. 28 травня 2020 року група Enel поінформувала ринок про своє рішення прискорити закриття цих об'єктів, а 6 липня 2020 року Enel Generación Chile отримав дозвіл Національної енергетичної комісії на відключення блоку I станції Бокаміна.

Блок II електростанції Бокаміна - останній об'єкт вугільної генерації Enel у країні – планують вивести з експлуатації у травні 2022 року.

"До 2023 року ми повністю виведемо з експлуатації вугільні активи в Чилі, встановлена потужність яких до 2019 року становила 636 МВт, а також завершимо реалізацію додаткових проектів відновлюваної енергетики загальною потужністю близько 2,4 ГВт, - зазначив Сальваторе Бернабеї, глава глобальної генерації Enel. - Крім вищевикладених цілей, ми вже вивели з експлуатації вугільну електростанцію Тарапака і Блок I електростанції Бокаміна, загальна потужність яких становить 286 МВт; в той же час ведеться будівництво об'єктів відновлюваної енергії потужністю близько 1,3 ГВт».

Після відключення блоку II станції Бокаміна Enel планує стати першою енергетичною компанією, яка повністю відмовилася від вугільної генерації в Чилі.

Enel планує збільшити інвестиції у відновлювані джерела енергії загальною встановленою потужністю понад 67 ГВт до 2023 року з перспективою подальшого збільшення встановленої потужності до 145 ГВт в 2030 році.

Крім того, Enel оголосила про намір перенести дату свого повного виходу з вугільної генерації на 2027 рік порівняно з спочатку заявленим 2030 роком. Такий підхід дозволить досягти науково обґрунтованої мети з декарбонізації: скорочення викидів парникових газів на 80% у 2030 році порівняно з рівнем 2017 року, а також повна декарбонізація до 2050 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка