У Чилі побудують установку з виробництва водню на енергії вітру

У місті Кабо-Негро(Чилі) побудують установку з виробництва водню на енергії вітру.

Проект реалізує компанія Enel Green Power Chile (EGP Chile) і чилійська AME, а також потенційні партнери ENAP, Siemens Energy і Porsche, передає eprussia

"Зелений водень дійсно може відігравати важливу роль у енергетичному переході через підтримку декарбонізації у важкодоступних місцях, де електрифікація кінцевих споживачів - непросте завдання, - заявив Сальваторе Бернабеї, глава Enel Green Power. - Enel приділяє особливу увагу цьому типу водню, який виробляється на електролізних установках, що працюють на 100% відновлюваної електроенергії".

Це буде перший об'єкт у своєму роді з виробництва зеленого водню у Чилі, а також найбільший проект у Латинській Америці.

Введення установки в експлуатацію заплановано на 2022 рік.

Згідно з даними Міністерства енергетики Чилі, до 2050 року близько 20% загального обсягу викидів вуглекислого газу у країні будуть скорочені за рахунок економічно ефективного зеленого водню.

За оцінкою Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), Чилі здатна виробляти 160 млн. тонн зеленого водню на рік, що у два рази перевищує поточний попит на водень, а згідно з прогнозами Bloomberg, ціна на зелений водень конкуруватиме з цінами на дизель менш ніж через 10 років.

Enel у Чилі є найбільшою енергетичною компанією за встановленою потужністю, обсяг якої становить 7200 МВт, з яких понад 4700 МВт припадає на відновлювані джерела енергії: гідроелектростанції (3500 МВт), вітропраки(600 МВт), сонячні електростанції(500 МВт), геотермальні станції (40 МВт).

Група також представлена у секторі розподілу електроенергії через дочірню компанію Enel Distribución Chile, яка обслуговує близько 2 млн клієнтів. Крім того, група займається розробкою передових енергетичних рішень для бізнесу через компанію Enel X Chile.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: