У Чилі побудують сонячно-вітрову станцію потужністю 1,17ГВт

У Чилі побудують гібридний енергокомплекс у складі сонячної і вітрової електростанції сумарною потужністю 1,171 ГВт.

Проект реалізує іспанський енергохолдинг Grupo Ibereólica Renovables, який вже почав процедуру екологічної кваліфікації, передає enerdata

Комплекс передбачає будівництво сонячної електростанції потужністю 675 МВт, вітрової електростанції потужністю 496 МВт, а також двох трансформаторних ПС 33/500 кВ і ЛЕП 500 кВ для видачі згенерованої енергокомплексом електроенергії у національну енергосистему. Загальна вартість проекту оцінюється у $874 млн.

На частку вітрової генерації припадає 7% (2,1 ГВт) встановленої потужності генерації у Чилі. У 2020 році країна досягла 20% відновлюваної електроенергії в енергобалансі – цільового показника, який у 2013 році Національна комісія з енергетики (National Energy Commission, CNE) затвердила на законодавчому рівні на період до 2025 року.

Цей показник був досягнутий дорожньою картою розвитку енергетики (Energy Roadmap) Чилі на період до 2050 р. встановлено цільовий показник по досягненню 70% частки ВДЕ-генерації (в основному сонячної і вітрової) в загальному обсязі виробництва електроенергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка