У Чернівцях стартував конкурс екологічних та соціальних проектів з бюджетом 200 тисяч гривень

У Чернівцях стартував конкурс екологічних та соціальних проектів з бюджетом 200 тисяч гривень.

Проекти на розгляд конкурсної комісії можуть подавати виключно неприбуткові організації, передає Чернівецька міська рада

Пріоритетними напрямками цьогорічного конкурсу стали:

- збереження та популяризація культурної спадщини міста, розвиток туризму;

- збереження міського довкілля, екології, популяризація ідей енергозбереження;

- розвиток та упорядкування громадського простору;

- популяризація здорового способу життя та аматорського спорту;

- розвиток молодіжної політики, організація дозвілля дітей і молоді, розвиток наукових та творчих здібностей молоді;

- розвиток місцевих ініціатив, залучення мешканців до участі у різних формах самоуправління, підвищення громадянської свідомості членів територіальної громади;

- розвиток соціальної відповідальності, сприяння суспільній інтеграції людей із інвалідністю

Проекти приймаються до 18:00 години 28 липня 2017 року.

На розгляд конкурсної комісії можуть подавати проекти юридичні особи з неприбутковим статусом, які працюють на території Чернівців.

Участь у конкурсі можуть брати організації, яким на момент подачі проекту вже виповнився рік і сфера діяльності яких відповідає пріоритетам конкурсу.

Організація не повинна мати заборгованості по сплаті за оренду приміщень та комунальні послуги за попередній звітний період.

Для участі в конкурсі неприбутковим організаціям потрібно подати на реєстрацію конкурсної комісії наступні документи:

- реєстраційну картку до проекту, викладену українською мовою та оформлену відповідно до вимог Положення про конкурс, та електронний варіант реєстраційної картки;

- копію свідоцтва про державну реєстрацію неприбуткової організації;

- копію довідки про внесення організації до реєстру неприбуткових організацій;

- рекомендаційні листи (за бажанням);

- інформацію про організацію та її основні здобутки на двох друкованих сторінках;

Документи повинні подаватися у закритому конверті, проштампованому печаткою організації, із супровідним листом на ім'я Чернівецького міського голови Каспрука О.П. або заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Паскаря О.Є., який буде зареєстрований у секторі по роботі зі службовими документами загального відділу міської ради (Центральна площа, 1, міська рада, каб.113), а також відісланий в електронному вигляді на електронну пошту відділу інвестицій та міжнародних зв'язків міської ради (тел. 55 36 47): invest.chernivtsi@gmail.com.

За результатами конкурсу виконком міської ради своїм рішенням затвердить перелік проектів-переможців, яке буде опубліковане на офіційному Інтернет-порталі міської ради www.chernivtsy.eu.

Проекти, які отримають фінансування з міського бюджету, повинні бути реалізовані з 7 серпня по 31 грудня 2017 року. Організаціям надається 10 днів на підведення підсумків проекту та звітування.

З положенням про конкурс можна ознайомитися на офіційному Інтернет-порталі міської ради (www.chernivtsy.eu) у розділі "Конкурс соціальних проектів".

Зразки документів, необхідних для заповнення, та інші методичні матеріали.  Зразки документів, необхідні для участі у конкурсі, та методичні матеріали можна отримати у відділі інвестицій та міжнародних зв'язків міської ради.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка