У Чернігові можуть почати виробництво електробусів разом із Китаєм

Представники китайського підприємства «Shanghai Aowei Technology Development Co., Ltd» днями завітали до Чернігова та відвідали місцеве тролейбусне управління і ПрАТ «Чернігівський автозавод», щоб оглянути потенціал підприємства на предмет створення об’єднаної виробничої бази з виготовлення електробусів. Подібний успішний досвід у них є з Республікою Білорусь, повідомляє Чернігівська міська рада.

Китайська корпорація спеціалізується на розробці, виробництві і продажі електричних двошарових конденсаторів і ультраконденсаторів. Вони використовуються при будівництві електромоторів та іншого електрообладнання для електробусів. Під час зустрічі з мером Чернігова Владиславом Атрошенко представник компанії Хуа Лі сказав, що в місті є великий потенціал та всі необхідні умови для створення нової бази для виготовлення електробусів. Тому найближчим часом відбудуться переговори з ЧАЗ і буде прийняте рішення щодо спільного виробництва.

«Ми приїхали не з метою продати вам електробуси, а хочемо впроваджувати наші технології спільно з місцевим виробником. Створити виробничу базу, як зробили ми в Білорусі», – сказав Хуа Лі.

Владислав Атрошенко розповів, що новий громадський транспорт місто планує придбати за кредитні кошти, надані ЄІБ на вигідних умовах. Однак для міста було б вигідніше залучити кредитування від Китаю:

«Були б скорочені терміни розгляду заявки на кредитування і ми могли прокредитувати не тільки електробуси, а й інфраструктуру. Адже нам потрібно встановити зарядні станції і більш за все, що потужність електростанцій буде вимагати й заміни силових мереж (дротів) та підстанцій. Це все можна було б об’єднати в єдиний проект і Чернігів був би пілотним містом. Ми готові сьогодні купувати орієнтовно 60 тролейбусів. Окрім цього ще додатково купити електробуси на 30 пасажирських місць».

В кінці липня – на початку серпня цього року представники «Shanghai Aowei Technology Development Co., Ltd» планують направити в Чернігів групу проектантів, які проведуть дослідження по існуючій контактній мережі і стану громадського транспорту, а потім нададуть звіти і варіанти вирішення цих питань. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: