У Чернігові компенсуватимуть 80% витрат на капітальний ремонт багатоповерхівок з міського бюджету

У Чернігові об’єднання співвласників багатоповерхових будинків можуть зробити капітальні ремонти, сплативши лише 20% їх вартості, 80% витрат бере на себе міській бюджет.

Перші багатоповерхівки, у яких проводитимуться ремонтні роботи на умовах співфінансування, обласний центр визначив 19 вересня, передає Пік

Згідно з поданими заявами, право на капремонт загальною вартістю 160,026,00 грн, з яких 128 020,80 грн. компенсує міський бюджет, вибороло ОСББ "Світлий будинок" - 10-ти поверховий будинок на проспекті Перемоги, 151-А.

У ОСББ, яке об'єднує два будинки по вулиці Стрілецькій No 88 і No 90, зроблять капітальний ремонт системи водовідведення дощових вод з покрівель житлових будинків з улаштуванням дренажної каналізації. На роботи, загальна вартість яких становить 128 717,00 гривень, з міського бюджету буде виділено 102 973,60 гривень.

вул. Стрілецька, 88 і 90

Згідно з даними, загальна кошторисна вартість робіт у зазначених будинках складає 288 743, 00 грн, з них: 230 994,40 грн - з міського бюджету і 57 748,60 грн - власні та залучені кошти ОСББ. Передбачається, що капремонти будуть проведені у III-IV кварталі 2017 року. 

На переконання мера Чернігова Владислава Атрошенко, співвласники будинків, вік яких 40 і більше років, повинні активніше залучати бюджетні кошти для ремонту багатоквартирної забудови.

«Сьогодні чернігівці можуть відремонтувати свої будівлі у співвідношенні 1х4, де на одну свою гривню залучити 4 гривні з міського бюджету, - наголосив міський голова. – Зараз ми надаємо кошти на досить нові будинки і залишається питання до власників старого житла, яке в першу чергу потребує ремонтно-відновлювальні роботи: "Чого ви спите? Прокидайтесь, йдіть за грошима і ремонтуйте свої будівлі".

Ідея та мета міської програми 80/20 полягає в тому, щоб покращити стан житлового фонду, який прослужив багато років, підкреслив Владислав Атрошенко, а також попросив створені у нових будинках ОСББ вивчити гарантійні зобов'язання забудовника, який - цілком можливо - зобов’язаний виконати заплановані ремонтні роботи за свій кошт.

Наразі у Чернігові зареєстровано 67 ОСББ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка