У Чехії розробили акумулятор, ємність якого в 20 разів більша, ніж у аналогів

Чеський дослідник Ян Прохазка розробив принципово нову акумуляторну батарею, ємність якої у 20 разів більше, ніж у існуючих аналогів.

В новій моделі «робочі» гальванічні елементи на відміну від сучасних літійіоних акумуляторів розміщені горизонтально та закріплені у спеціальних рамах, передає П’ятий елемент.

Така технологія дозволяє підвищити ємність пристрою в 20 разів і значно збільшити швидкість зарядки.

Запатентувавши розробку, Ян Прохазка заснував невелику компанію HE3DA і наразі вже виготовив понад півтори сотні зразків у своїй майстерні у празькому районі Летняни. Надмісткими акумуляторами вже зацікавилися великі інвестори зі Словаччини, Німеччини та Китаю.

В заочному змаганні на найвигіднішу пропозицію переміг китайський мільярдер Ху Юаньпін, який вже інвестував в організацію масштабного виробництва 5 млн євро. У разі успішності проекту китаєць пообіцяв вкласти ще близько 50 млн євро.

Згідно з даними, перший завод з випуску інноваційних акумуляторів буде побудований в чеській Моравії, наступний - зведуть у Китаї.

Революційні надмісткі акумулятори здатні вирішити головну проблему альтернативної енергетики – довгострокове зберігання накопиченої енергії. Такі батареї збільшать дальність пробігу електромобілей в рази.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: