У Британії закрили ще одну вугільну ТЕС потужністю 2ГВт

У Великобританії вивели з експлуатації розташовану у Північному Ноттінгемширі вугільну теплоелектростанцію Cottam потужністю 2 ГВт.

Компанія EDF Energy прийняла рішення про закриття у зв'язку з економічною нерентабельністю станції через несприятливі для вугільної генерації ринкові умови протягом кількох останніх років і глобальне прагнення до декарбонізації енергетичного сектора, передає RusCable.

ТЕС Cottam була введена в експлуатацію в 1968 р., а комерційна експлуатація станції почалася з 1969 р. На електростанції встановлено 4 енергоблоки - 2 по 507 МВт і 2 по 497 МВт. Виробіток ТЕС за останні 50 років становив майже 500 ТВт-год. Спочатку планувалося, що ТЕС буде експлуатуватися протягом 30 років.

Крім ТЕС Cottam, у власності EDF Energy у Північному Ноттінгемширі знаходиться також 2 ГВт вугільна ТЕС West Burton-А, яка має чинну до кінця вересня 2021 року угоду про продаж потужності для 3 з 4 енергоблоків ТЕС. Після закінчення терміну дії даної угоди EDF Energy планує прийняти рішення про продовження або виведення з експлуатації ТЕС West Burton-a.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка